Koncert muzyki operetkowej w Wodzisławiu w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II - 25 kwietnia 2014, godz.18:00.

Koncert muzyki operetkowej w Wodzisławiu w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II

Stowarzyszenie Nasi Mieszkańcy.PL serdecznie zaprasza na Koncert Muzyki Operetkowej w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, który odbędzie się 25.04.2014 o godz. 18:00 w kościele Św. Herberta w Wodzisławiu, ul. Radlińska 53. Koncert w wykonaniu znanych artystów, Martyny Kalus-Cholewa – sopran, Jarosława Kitala – baryton i Pawła Staszczyszyna przy fortepianie. W programie między innymi Ave Maria, O sole mio, What a Woderful Word, Barka, Time to say goodbye, Chór Niewolników z Opery Nabucco, duet: Usta milczą, dusza śpiewa.
Przed koncertem w kościele Św. Herberta o godz. 17:00 będzie odprawiona msza św. Dziękczynna za kanonizację Ojca Św. Jana Pawła II. Wraz z koncertem dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Anny Białek zostanie zorganizowana wystawa prac artystycznych uczniów Liceum Plastycznego w Wodzisławiu Śląskim.

Patronat honorowy koncertu objęli Dziekan Dekanatu Wodzisławskiego Ks. Janusz Badura i Poseł na Sejm RP Grzegorz Matusiak.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Bezpłatne zaproszenia na koncert można odebrać osobiście w biurze poselskim Posła na Sejm RP Grzegorza Matusiaka na ul. Rynek 25 w Wodzisławiu Śl., dzwoniąc wcześniej na nr tel. 536-490-941.