Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach – MYŚLĄC POLSKA!

     W dniach 3-5 lipca 2015 r. w Katowicach odbyła się Konwencja Programowa Prawa i Sprawiedliwości w której udział wzięło ponad 3 tyś członków i sympatyków PiS. W Konwencji powiat wodzisławski reprezentowany był przez ponad 40 członków i sympatyków PiS. W konwencji udział wzięli  m.in: radni PiS powiatu wodzisławskiego: Teresa Glenc, Ryszard Zalewski, Mirosław Andreczko, Mateusz Góral i Grzegorz Kamiński.
     Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości powiedział -  Liczymy na zwycięstwo i na dobrą zmianę. By taka zmiana nastąpiła potrzebny jest jednak program. Trzeba wiedzieć nie tylko, że w różnych dziedzinach życia jest źle, ale trzeba też wiedzieć jak to zmienić. I właśnie o tym będziemy tutaj rozmawiać. Jestem przekonany, że gdy będzie trwała kampania wyborcza będziemy gotowi. Będzie gotowy konkretny, w miarę możliwości szczegółowy, projekt tego wszystkiego, co chcemy uczynić w interesie Polaków i naszej przyszłości.
     Kandydatka na premiera Beata Szydło przedstawiając swoją drużynę ekspertów powiedziała - Mamy przygotowane rozwiązania i to jest zasługa zespołu ludzi, którzy przez wiele miesięcy tworzyli te dobre rozwiązania i będą dalej tworzyć te rozwiązania. Będą sprawiać, że to o czym dzisiaj tu mówiliśmy, będzie realizowane tak, jak będzie realizowane to, co obiecaliśmy i zadeklarowaliśmy.