Noworoczne Spotkanie Prawa i Sprawiedliwości w Jastrzębiu-Zdroju - 21.1.2014

Dnia 20 stycznia o godzinie 19:00 w Restauracji "Hawana" w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się tradycyjne, noworoczne spotkanie członków oraz sympatyków jastrzębskiego Prawa i Sprawiedliwości wraz z zaproszonymi Gośćmi.
 
    W spotkaniu wzięło udział prawie 150 osób z Jastrzębia-Zdroju oraz okolicznych miejscowości. Spotkanie otworzył Poseł Grzegorz Matusiak. Poseł złożył zebranym najlepsze życzenia noworoczne. Głos zabrali również: Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Marian Janecki, Przewodniczący Komitetu Powiatowego PiS w Jastrzębiu-Zdroju Andrzej Matusiak, radny Sejmiku Wojewódzkiego Czesław Sobierajski oraz przewodniczący klubu radnych PiS Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój Łukasz Kasza. Na spotkanie przybyli licznie współpracownicy społeczni posła Grzegorza Matusiaka. W spotkaniu wzięła udział również liczna reprezentacja samorządowców Prawa i Sprawiedliwości z Żor, Wodzisławia i Czerwionki-Leszczyn.

    Powiat wodzisławski reprezentowali: Przewodniczący Komitetu PiS w Wodzisławiu Mateusz Góral, Skarbnik Komitetu PiS w Wodzisławiu Mirosław Bałdyga, radna powiatowa Teresa Glenc, radny miasta Wodzisław Ryszard Zalewski, radny gminy Mszana Mirosław Andreczko, członkowie i sympatycy PIS z powiatu wodzisławskiego Czesław Kaczmarski, Jacek Mentel i Alojzy Szymiczek.

    Czas spotkania był także czasem na rozmowy i dyskusje, zarówno na temat minionego roku jak i wyzwań związanych z rokiem 2014. Za najważniejsze zgodnie uznano wybory do Parlamentu Europejskiego oraz jesienne wybory do Samorządu.