Zebranie członków i sympatyków PiS – 17-3-2014 (poniedz.) Listy podpisów poparcia - Wybory do PE 2014.

Prosimy wszystkich członków i sympatyków PiS z powiatu wodzisławskiego o włączenie się w akcję zbierania podpisów poparcia dla kandydatów PIS startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2014.
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014 są bardzo ważne dla PiS. Wygrana PiS w tych wyborach otworzy drogę do wygrania wyborów do polskiego parlamentu co jest warunkiem na wprowadzenie w Polsce koniecznych reform zgodnie z przyjętym w tym roku programem Prawa i Sprawiedliwości.
Listy można odebrać w wersji papierowej biurze posła Grzegorza Matusiaka w Wodzisławiu na rynku 25. Po zebraniu podpisów prosimy o zwrot do biura poselskiego. Godziny pracy biura poselskiego codziennie w godz. 9:00-11:00 oraz popołudniowych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 536-490-941.

Termin zbierania podpisów to 21-3-2014 (piątek)  

W kwestii list podpisów poparcia oraz innych sprawach lokalnego komitetu PiS zapraszamy także członków i sympatyków PiS na zebranie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (17-3-2014) o godz. 18:00 w biurze poselskim w Wodzisławiu na rynku.

Z naszego okręgu rybnickiego kandydują senator Bolesław Piecha oraz poseł Izabela Kloc. Pozostałe osoby, które kandydują także z okręgu 11 to m.in.: senator Bronisław Korfanty, poseł Jadwiga Wiśniewska, poseł Waldemar Andzel, poseł Stanisław Szwed, poseł Stanisław Pięta, radna sejmiku Barbara Dziuk oraz radna miejska z Katowic Krystyna Panek.

Listy można także pobrać w wersji elektronicznej:

Wzor_wykaz_podpisow_poparcie_listy_PiS-okręg_nr_11